Čím čistíme?

Používáme výhradně prostředky firem Kärcher a Kimicar a čistíme pouze mokrou cestou, díky tomuto Vás zbavíme i pachů.

Kde čistíme?

Automobily na naší provozovně viz. KONTAKT, pro čištění ostatního čalounění ZDARMA dojedeme po Ostravě a okolí.

Proč čistit matraci či koberec, když není špinavý?

Do hloubky vláken se dostávají nečistoty, které mohou být nevhodné vůči alergikům. Z naší zkušenosti i z pouze 5 měsíců nečištěného koberce je voda po čištění úplně hnědá. Hloubkovým čištěním zahubíme roztoče.

Jak dlouho schne matrace či koberec po čištění?

Většina vody je ihned odsáta čisticím strojem, avšak zbytková voda, která ulpí v materiálu schne cca. 2-4 hodiny.

Musím někde jezdit?

V případě čištění automobilu, nabízíme PICK-UP servis,  což znamená, že Váš vůz vyzvedneme a vrátíme zpět na místo určení. Pro čištění ostatního rovněž přijedeme my za Vámi.

Jak celý proces čištění probíhá?

Na čištěnou plochu je tlakovou pistolí nanesena vrstva čistícího prostředku, která se nechá působit. Poté vysavač nanáší druhou vrstvu čistícího prostředku, kterou ihned vysává. Vysavač má dvě oddělené nádoby, jednu na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou na odsátou špinavou vodu. Co se týče aut, tak jako jediní celý interiér tepujeme 2x- nanesení vrstvy čistícího prostředku, nanesení druhé vrstvy s okamžitou extrakcí a následně přetepování celého interiéru.

Kam jít v době čištění?

V případě, že zákazník nemá vlastní odvoz nabízíme ZDARMA dopravu na místní golfové hřiště, kde je odpaliště a skvělé venkovní posezení. Popřípadě se v blízkosti nachází hostinec, tenisové kurty, fotbalové hřiště, badminton a rybník.